Informacje bieżące

21.01.2019
Dr Emmanuel Pothos studiował fizykę w Imperial College, w tym czasie uzyskał nagrodę im. Stanleya Raimesa w dziedzinie matematyki i kontynuował doktorat z psychologii eksperymentalnej na Uniwersytecie w Oksfordzie. Pracował z szeregiem ram obliczeniowych do modelowania kognitywnego, w tym opartych na teorii informacji, elastycznych przestrzeniach reprezentacyjnych, metodach bayesowskich, a ostatnio także teorii kwantowej. Jest autorem około 60 artykułów w czasopismach poświęconych pokrewnym tematom, a także zastosowaniu metod kognitywnych w zdrowiu i psychologii klinicznej.
więcej o Wykład profesora Emmanuela Pothos'a "The rational(?) status of the conjunction effect"
REKRUTACJA NA WYJAZDY W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

REKRUTACJA NA WYJAZDY W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

20.01.2019
Trwa rekrutacja na rok akademicki 2019/2020 na wyjazdy stypendialne do uczelni Unii Europejskiej w ramach programu Erasmu+, z którymi Wasze Jednostki mają podpisane umowy bilateralne.
więcej o REKRUTACJA NA WYJAZDY W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020
Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz

Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz

17.01.2019
Społeczność akademicka Uniwersytetu Jagiellońskiego z wielkim smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który w niedzielę 13 stycznia został kilkukrotnie ugodzony nożem podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
więcej o Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz
info bieżące

28.05.2018
Zapraszamy do udziału w VII edycji Konferencji Trenersko – Coachingowej Profectus, która odbędzie się w dniach 2 -3 czerwca 2018 roku