IX Konferencja Trenersko-Coachingowa PROFECTUS

więcej o IX Konferencja Trenersko-Coachingowa PROFECTUS

więcej o Komunikat w sprawie zasad i zalecień dotyczących przebywania studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych w budynku WZiKS oraz obsługi administracyjnej studenta w okresie pandemii.

więcej o Komunikat w sprawie zasad realizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym 2020_21 oraz organizacji zimowej sesji egzaminacyjnej.
Zmarł śp. prof. dr hab. Jan Strelau

więcej o Zmarł śp. prof. dr hab. Jan Strelau

Oświadczenie Dyrekcji IPS

więcej o Oświadczenie Dyrekcji IPS

więcej o Komunikat w sprawie zasad przeprowadzania egzaminów dyplomowych ( w zawiązku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

więcej o Oferty pracy: Magistrant (stypendysta). NeuroSmog: wpływ zanieczyszczeń powietrza na rozwijający się mózg

Pomoc psychologiczna dla studentów

więcej o Pomoc psychologiczna dla studentów

Wielkanoc 2020

więcej o Wielkanoc 2020
TEAM NET NeuroSmog - rekrutacja oraz zatrudnienie psychologów

Tytuł projektu: TEAM NET NeuroSmog: wpływ zanieczyszczeń na rozwijający się mózg.
więcej o TEAM NET NeuroSmog - rekrutacja oraz zatrudnienie psychologów

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

więcej o Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

Jubileusz 20-lecia Instytutu Psychologii Stosowanej UJ

więcej o Jubileusz 20-lecia Instytutu Psychologii Stosowanej UJ

Odwołany dyżur

więcej o Odwołany dyżur

„Szkoła Orłów – edycja 2019”,

więcej o „Szkoła Orłów – edycja 2019”,

Oferta pracy: Doktor z doświadczeniem naukowym (Senior Scientist -Doctor)

NeuroSmog to projekt interdyscyplinarny łączący zespoły naukowe w dziedzinie oceny zanieczyszczeń, psychologii dziecka, neuroobrazowania i epidemiologii, którego celem jest określenie wpływu zanieczyszczenia powietrza na rozwijający się mózg dzieci w wieku szkolnym.
więcej o Oferta pracy: Doktor z doświadczeniem naukowym (Senior Scientist -Doctor)

Małopolska Noc Naukowców 2019

więcej o Małopolska Noc Naukowców 2019

Inauguracyja roku akademickiego 2019/2020 w Instytucie Psychologii Stosowanej

Na Inaugurację zapraszamy szczególnie gorąco studentów I roku
więcej o Inauguracyja roku akademickiego 2019/2020 w Instytucie Psychologii Stosowanej

Oferta pracy: Lider Zespołu „Psychologia Dziecka”

więcej o Oferta pracy: Lider Zespołu „Psychologia Dziecka”
X Krakowska Konferencja Psychologii Sądowej

Krakowska Konferencja Psychologii Sądowej ma charakter międzynarodowy, a do udziału w niej zaproszeni są wybitni eksperci, zajmujący się zagadnieniami na styku psychologii, psychiatrii, prawa oraz innych nauk sądowych. Językami konferencji są polski i angielski. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne wykładów plenarnych oraz wybranych sesji.
więcej o X Krakowska Konferencja Psychologii Sądowej

Seminarium w St Catherine's College w Oksfordzie