TEAM NET NeuroSmog - rekrutacja oraz zatrudnienie psychologów

Tytuł projektu: TEAM NET NeuroSmog: wpływ zanieczyszczeń na rozwijający się mózg.

Zamawiający – Beneficjent

Gołębia 24

NIP 675 000 22 36

Numer projektu: POIR.04.04.00-00-1763/18

Cel zamówienia

Szacowanie wartości usługi polegającej na rekrutacji maksymalnie 20 psychologów i 800 dzieci w celu przeprowadzenia psychologicznych badań diagnostycznych wraz z opinią psychologiczną w ramach projektu „NeuroSmog: wpływ zanieczyszczeń na rozwijający się mózg”

Opis przedmiotu  zamówienia:

Rekrutacja oraz zatrudnienie max. 20 psychologów, którzy w latach 2020-2022 przeprowadzą psychologiczne badanie diagnostyczne (wraz z wydaniem opinii psychologicznej) 800 dzieci w wieku 10-13 lat (IV-VI klasa szkoły podstawowej) łącznie i ich rodzica/opiekuna, w tym 500 dzieci bez symptomów zaburzeń i 300 dzieci z wstępną diagnozą ADHD (pediatryczną lub psychiatryczną lub neurologiczną) lub skierowanych do diagnozy z podejrzeniem ADHD, z terenu Polski południowej (wskazane przez Zamawiającego obszary województwa małopolskiego, śląskiego i opolskiego).

Szacowanie ceny obejmuje zarówno koszt rekrutacji i zatrudnienia psychologa, jak i szacowany koszt pakietu diagnozy psychologicznej dziecka i jego opiekuna prawnego. Za pakiet uznaje się przebadanie jednego dziecka z ADHD we wskazanym wieku oraz dwoje dzieci bez zaburzeń w tym samym wieku, wydanie opinii psychologicznej/ opisu badań, przekazanie kwestionariuszy badań psychologicznych Zamawiającemu.

Zamawiający zapewnia dostęp do metod diagnostycznych (udostępnione na czas szkolenia), koordynacje merytoryczną badań i psychologów uczestniczących w projekcie oraz przeszkolenie zrekrutowanych psychologów w metodach diagnostycznych wskazanych w projekcie.

Opis wymagań wobec psychologów:

- dyplom ukończenia studiów mgr w dziedzinie psychologia

- przynajmniej 2-letnia praktyka zawodowa w zakresie diagnozy psychologicznej dzieci i młodzieży

Opis procesu diagnostycznego:

Trzy spotkania, do około 2h każde, z jednym dzieckiem, w tym wykonanie wskazanych przez zamawiającego testów psychologicznych badających procesy uwagi, pobudliwość układu nerwowego, funkcjonowanie emocjonalno- społeczne oraz kwestionariuszy oceny stanu psychicznego dziecka przez rodzica/ opiekuna badanego.

Zamawiający zastrzega, że pełny pakiet diagnostyczny obejmuje zbadanie oraz wydanie opinii psychologicznej 3 dzieci w wieku 10-13 lat (IV-VI klasa szkoły podstawowej), w tym jednego z wstępną diagnozą ADHD (pediatryczną lub psychiatryczną lub neurologiczną) lub skierowanych do diagnozy z podejrzeniem ADHD, a dwóch bez symptomów zaburzeń.

Badanie w pakiecie powinien przeprowadzać jeden psycholog. Rekrutacją dzieci do badania zajmuje się psycholog, a psychologów Wykonawca.

Termin realizacji badań psychologicznych:

Lata 2020-2022. Zamawiający preferuje wykonanie ok. 30 badań diagnostycznych (10 pakietów) w ciągu jednego roku kalendarzowego.

Forma zatrudnienia psychologów:

Psychologów zatrudnia Wykonawca.

Termin składania ofert: 07.02.2020 r.

Miejsce i sposób składania ofert:

Szacunkową wycenę kosztów zrealizowania zamówienia należy przesłać wyłącznie w wersji elektronicznej, w oparciu o załączony Formularz szacowania wartości zamówienia.

Adres e-mail, na który należy wysłać ofertę: neurosmog.ips@uj.edu.pl

Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia: Katarzyna Sitnik-Warchulska

Nr telefonu osoby upoważnionej do kontaktu w sprawie ogłoszenia: +48 507077179

Miejsce realizacji zamówienia: Województwo małopolskie, śląskie, opolskie

Niniejsze szacowanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

TEAM NET NeuroSmog - rekrutacja oraz zatrudnienie psychologów