Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pracownicy

prof. dr hab. Tadeusz Marek

Kierownik Zakładu Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Kierownik Zakładu Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.345

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 44

E-mail: marek@uj.edu.pl

więcej o Kierownik Zakładu Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

dr hab. Bernadetta Izydorczyk, prof. UJ

Dyrektor Instytutu  Kierownik Zakładu Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Dyrektor Instytutu Kierownik Zakładu Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.360

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 36
          

E-mail:

bernadetta.izydorczyk@uj.edu.pl

b.izydorczyk@interia.pl

więcej o Dyrektor Instytutu Kierownik Zakładu Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

dr hab. Halszka Kontrymowicz-Ogińska, prof. UJ

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.347

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 34

E-mail: 
halszka.oginska@uj.edu.pl;
mmoginsk@cyf-kr.edu.pl;

więcej o Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

dr hab. Józef Maciuszek, prof. UJ

Kierownik Zakładu Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Kierownik Zakładu Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój: 1.356 lub 1.324

Dyżury

Telefon: (12) 664 55 64
              (12) 664 55 51

E-mail: jozef.maciuszek@uj.edu.pl

więcej o Kierownik Zakładu Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

dr hab. Przemysław Piotrowski, prof. UJ

Kierownik <br>Zakładu Psychologii Sądowej i Kryminologii

Kierownik
Zakładu Psychologii Sądowej i Kryminologii

Pokój: 1.316

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 38

E-mail: p.piotrowski@uj.edu.pl
ppiotro@wp.pl

więcej o Kierownik
Zakładu Psychologii Sądowej i Kryminologii

dr hab. Sławomir Śpiewak, prof. UJ

Prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej  <br><br>Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój: 1.355

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 75
            

E-mail: slawomir.spiewak@uj.edu.pl

więcej o Prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

dr hab. Antoni Wontorczyk, prof. UJ

Kierownik Zakładu Psychologii Pracy i Organizacji<br>Kierownik Pracowni Psychologii Transportu

Kierownik Zakładu Psychologii Pracy i Organizacji
Kierownik Pracowni Psychologii Transportu

 

Pokój: 1.357

Dyżury

Telefon: (12) 664 55 63

E-mail: antoni.wontorczyk@uj.edu.pl

 

więcej o Kierownik Zakładu Psychologii Pracy i Organizacji
Kierownik Pracowni Psychologii Transportu

dr hab. Joanna Trzópek

Kierownik<br>Zakładu Neurobiologii i Neuropsychologii

Kierownik
Zakładu Neurobiologii i Neuropsychologii

Pokój: 1.342

Dyżury

telefon: (12) 664 57 08

E-mail: joanna.d.trzopek@uj.edu.pl
joanna.trzopek@gazeta.pl

 

 

więcej o Kierownik
Zakładu Neurobiologii i Neuropsychologii

dr Konrad Banicki

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.329

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 62

E-mail: konrad.banicki@uj.edu.pl

więcej o Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

dr Ewa Beldzik

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.3349

Dyżury

Telefon: (12) 664 3349

E-mail: ewa.beldzik@uj.edu.pl

więcej o Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

dr Anna Bereś

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.353

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 47

E-mail: a.beres@uj.edu.pl

więcej o Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

dr Bogusława Bober-Płonka

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Pokój: 1.328

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 29

E-mail: boguslawa.bober-plonka@uj.edu.pl

więcej o Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

dr Anna Czarna

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój: 1.342

Dyżury

telefon: (12) 664 57 08

E-mail: anna.czarna@uj.edu.pl

 

 

więcej o Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

dr Stefan Florek

Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii  <br>Opiekun I roku 2015/2016

Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii
Opiekun I roku 2015/2016

Pokój: 1.316

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 38

E-mail: stefan.florek@uj.edu.pl

więcej o Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii
Opiekun I roku 2015/2016

dr Magda Gawłowska

Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii

Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii

Pokój:3.353

Dyżury

Telefon: (12)

E-mail: magda.gawlowska@uj.edu.pl

więcej o Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii

dr Krzysztof Gerc

Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Pokój: 1.319

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 30

E-mail: krzysztof.gerc@uj.edu.pl

więcej o Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

dr Krystyna Golonka

Z-ca Dyrektora ds. Ogólnych

Z-ca Dyrektora ds. Ogólnych

Pokój: 1.361 lub 1.322

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 36

E-mail: krystyna.golonka@uj.edu.pl

więcej o Z-ca Dyrektora ds. Ogólnych

dr Bożena Gulla

Z-ca Dyrektora ds. dydaktyki  <br>Zakładu Psychologii Sądowej i Kryminologii

Z-ca Dyrektora ds. dydaktyki
Zakładu Psychologii Sądowej i Kryminologii

Pokój: 1.364 lub 1.322

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 61

E-mail: bozena.gulla@uj.edu.pl

więcej o Z-ca Dyrektora ds. dydaktyki
Zakładu Psychologii Sądowej i Kryminologii

dr Szczepan Grzybowski

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Pokój: 1.362

Dyżury

Telefon: (12) 664

E-mail: sz.grzybowski@uj.edu.pl

więcej o Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

dr Anna Kopczyńska-Tyszko

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.339

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 42

E-mail: anna.kopczynska-tyszko@uj.edu.pl

anna@tyszko.net

więcej o Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

dr Małgorzata Kuleta-Krzyszkowiak

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.339

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 42

E-mail: amalgorzata_kuleta@op.pl
             malgorzata.kuleta@uj.edu.pl

 

 

więcej o

dr Koryna Lewandowska

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.351

Dyżury

Telefon:(12) 664 57 29

E-mail: koryna.lewandowska@uj.edu.pl

więcej o Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

dr Justyna Mojsa-Kaja

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii   <br>Pracownia Okulograficzna w Zakładzie Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii
Pracownia Okulograficzna w Zakładzie Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 1.361

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 36

E-mail: justyna.mojsa-kaja@uj.edu.pl

więcej o Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii
Pracownia Okulograficzna w Zakładzie Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

dr Piotr Passowicz

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.338

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 13

E-mail:  piotr.passowicz@uj.edu.pl
prfp@wp.pl więcej o Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

dr Bogusława Piasecka

Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Pokój: 1.319

Dyżur

Telefon: (12) 664 56 30

E-mail: boguslawa.piasecka@uj.edu.pl

więcej o Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

dr Mateusz Polak

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój:1.344

Dyżury

Telefon: (12)

E-mail: mateusz.polak@uj.edu.pl

więcej o Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

dr Barbara Sikora-Wachowicz

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.351

Dyżury

Telefon:(12) 664 57 29

E-mail: barbara.wachowicz@uj.edu.pl

więcej o Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

dr Iwona Sikorska

Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

pokój: 1.318

Dyżury

telefon: (12) 664 56 22

e-mail: i.sikorska@uj.edu.pl

więcej o Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

dr Katarzyna Sitnik-Warchulska

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.343

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 11

E-mail:katarzyna.sitnik-warchulska@uj.edu.pl

więcej o Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

dr Piotr Słowik

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.338

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 13

E-mail: piotr.slowik@uj.edu.pl

pslow@op.pl
            

więcej o Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

dr Wojciech Solecki

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Pokój: 1.328

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 29

E-mail: wojciech.solecki@uj.edu.pl

więcej o Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

dr Katarzyna Stasiuk

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój: 1.370

Dyżury

Telefon: (12) 664 5564

E-mail: katarzyna.stasiuk@uj.edu.pl

więcej o Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

dr Agnieszka Strojny

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój:1.370

Dyżury

Telefon: (12)

E-mail: agnieszka.strojny@uj.edu.pl

więcej o Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

dr Paweł Strojny

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój:1.344

Dyżury

Telefon: (12)

E-mail: p.strojny@uj.edu.pl

więcej o Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

dr Klaudia Szklarczyk-Smolana

Zakład Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Zakład Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Pokój:1.362

Dyżury

 

E-mail: klaudia.szklarczyk@uj.edu.pl

więcej o Zakład Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

dr Agnieszka Trąbka

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii  <br>Opiekun I roku 2014/2015

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii
Opiekun I roku 2014/2015

Pokój: 1.329

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 62

E-mail: 
agnieszka.trabka@uj.edu.pl;

więcej o Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii
Opiekun I roku 2014/2015

dr Kinga Tucholska

Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii <br>sekretarz KEBN  <br>Opiekun I roku 2016/2017

Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii
sekretarz KEBN
Opiekun I roku 2016/2017

Pokój: 1.363

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 34

E-mail: kinga.tucholska@uj.edu.pl

więcej o Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii
sekretarz KEBN
Opiekun I roku 2016/2017

dr Monika Wasilewska

Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Pokój: 1.318

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 22

E-mail: monika.wasilewska@uj.edu.pl

monika_wasilewska@op.pl

 

więcej o Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

dr Bartosz Wojciechowski

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.343

Dyżury

Telefon: (12) 664 3728

E-mail:b.wojciechowski@uj.edu.pl

więcej o Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

dr Anna Ziółkowska

Zakład Psychologii Pracy i Organizacji

Pokój: 1.330

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 33

E-mail: ziolkow@uj.edu.pl

 

więcej o Zakład Psychologii Pracy i Organizacji

mgr Jan Przetacznik

Zakład Psychologii Pracy i Organizacji

Zakład Psychologii Pracy i Organizacji

Pokój: 1.358

Dyżury

 

Telefon: (12) 664 57 09

E-mail:  jan.przetacznik@uj.edu.pl

przetacznik@poczta.fm

 

więcej o Zakład Psychologii Pracy i Organizacji

mgr Patrycja Siemiginowska

Zakład Psychologii Pracy i Organizacji

Zakład Psychologii Pracy i Organizacji

Pokój: 1.330

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 33

E-mail: patrycja.siemiginowska@uj.edu.pl

więcej o Zakład Psychologii Pracy i Organizacji

mgr Magdalena Wielgus

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.353

Dyżury

Telefon:

E-mail: magda.wielgus@uj.edu.pl

więcej o Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Widok zawartości stron Widok zawartości stron