Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Erasmus+, MOST

Erasmus+

Instytutowy koordynator programu

Instytutowy koordynator programu

Instytutowy koordynator programu

 

dr Patrycja Siemiginowska – erasmus.ips@uj.edu.pl

 

 

W czasie dokonywania wstępnego wyboru kursów można skonsultować się z koordynatorem programu Erasmus+.

Po dokonaniu wyboru, z kolei, należy zwrócić się do Dyrektora ds. dydaktycznych IPS przedstawiając wypełnione Oświadczenie i Załącznik do Oświadczenia. Pierwsza strona Oświadczenia jest podstawą uzyskania podpisu pod LA Before the Mobility. Druga strona stanowi Aneks do LA i musi być złożona wraz z pierwszą – do jej podpisu jest wymagane uzupełnione podanie o Indywidualny Plan Studiów wraz z załącznikami (o ile student o IPS stara się na czas wyjazdu stypendialnego).

 

 

Wszelkie zmiany w realizacji kursów w trakcie pobytu na zagranicznej uczelni proszę konsultować mailowo z Dyrektorem ds. dydaktycznych IPS przed wprowadzaniem zmian w LA During the Moblility.

Po powrocie ze stypendium i przedstawieniu dokumentu Transcript of Records proszę uzupełnić Podanie o uznanie przedmiotów zrealizowanych na uczelni zagranicznej, by móc uzyskać podpis koordynatora pod LA After the Mobility.

 

 

Konkurs stypendialny programu Erasmus+ 2020/2021 w Instytucie Psychologii Stosowanej 

 

Karta studenta Erasmus +

 

Erasmus + Student Charter

 

Terminarz II Rekrutacji na program Erasmus+ studia w roku akademickim 2020/2021

W porozumieniu z Prorektorem ds. Dydaktyki, prof. dr hab. Armenem Edigarianem został ustalony terminarz II Rekrutacji programu Erasmus+ wyjazdy na studia w semestrze letnim:

14 – 25 września 2020 – czas trwania II Rekrutacji

26 – 30 września 2020 – kwalifikacja i przyznanie wyjazdów w systemie USOSweb

1 – 9 października 2020 – odwołania, wyjazdy w ramach innej jednostki, ostateczne zatwierdzenie wyjazdu w systemie USOSweb

Oferta dostępnych miejsc wyjazdu znajduje się w USOSwebie.

Zachęcamy do brania udziału w programie!

MOST

MOST

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci,

zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w Programie Mobilności Studentów i Doktorantów MOST, który rozpoczyna niebawem kolejną edycję, umożliwiającą wyjazd w roku akademickim 2019/2020. Program MOST, oferujący wymianę studentów i doktorantów polskich uczelni, funkcjonuje od 1999 r. i w swoich założeniach nawiązuje do europejskiego systemu kształcenia w ramach Programu ERASMUS.

Koordynatorem Programu jest Uniwersytecka Komisja Kształcenia (UKK), a udział w wymianie jest bezpłatny i niezależny od formy studiów. Warunki studiowania w Programie określa Regulamin Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST, który można znaleźć na oficjalnej stronie programu http://most.amu.edu.pl/index.php/strona-glowna.

Program MOST daje możliwość odbycia części studiów (semestru lub roku akademickiego) na innej uczelni. Uczestniczyć w wymianie mogą studenci po ukończeniu drugiego semestru studiów – w przypadku studentów studiów I stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich lub pierwszego semestru – w przypadku studentów studiów II stopnia.

Aby skorzystać z udziału w Programie MOST, należy zapoznać się z aktualną ofertą miejsc na poszczególnych uniwersytetach, przygotowywaną przez UKK, która dostępna jest pod adresem: https://most.uka.uw.edu.pl/ 

https://www.facebook.com/programmost2000/photos/rpp.1700293996868038/2546427732254656/?type=3&theater.

W przypadku chęci uzyskania dalszych informacji zachęcamy do odwiedzenia strony Centrum Wsparcia Dydaktyki http://www.dydaktyka.uj.edu.pl oraz oficjalnej strony Programu MOST: http://most.amu.edu.pl/index.php/strona-glowna , na której znajdziecie Państwo praktyczne wskazówki i instrukcje dotyczące rejestracji na Program oraz zasady wymiany.

 

Zapraszamy raz jeszcze do wzięcia udziału w Programie!

Erasmus Mundus Ianus

 

Erasmus Mundus Ianus

Zachęcamy do udziału w programie Erasmus Mundus - szczegóły w załącznikach:

Apply for the Erasmus Mundus Joint Master Degreein European Politics and Society (EPS)

Widok zawartości stron Widok zawartości stron