Przejdź do głównej treści
Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kariera na lato(a)!
Przygotuj się do wejścia na rynek pracy z Biurem Karier UJ!

Wydarzenie obejmie szereg spotkań on-line oraz konsultacji indywidualnych dzięki którym otrzymasz pełen pakiet wiedzy, umiejętności i inspiracji, aby rozpocząć swoją karierę zawodową!

Właśnie kończysz studia? Przed Tobą już tylko obrona? A może po prostu chcesz wykorzystać to lato na skuteczne wejście na rynek pracy? Jeśli tak, to właśnie Ciebie zapraszamy na cykl lipcowych webinarów i konsultacji pt. „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy z Biurem Karier UJ”!

Wydarzenie obejmie szereg spotkań on-line oraz konsultacji indywidualnych dzięki którym otrzymasz pełen pakiet wiedzy, umiejętności i inspiracji, aby rozpocząć swoją karierę zawodową! Będą się one odbywać w wybrane dni przez cały lipiec i obejmą tematykę m.in.:

  • marki osobistej,
  • wyznaczania celów zawodowych,
  • efektywnego (i efektownego) profilu na LinkedIn,
  • metod i narzędzi poszukiwania pracy na obecnym rynku,
  • podstawowych praw i obowiązków pracownika oraz rodzajów umów.

Nie zabraknie również indywidualnych konsultacji CV czy przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej. Spotkania poprowadzą nasze doradczynie zawodowe oraz zaproszeni eksperci. Do udziału zapraszamy przede wszystkim świeżo upieczonych absolwentów i absolwentki naszego uniwersytetu, a także wszystkich, którzy chcą te wakacje wykorzystać na wejście na rynek pracy.

Harmonogram wydarzeń w ramach cyklu „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy z Biurem Karier UJ”! znajduje się w kalendarzu wydarzeń. Na spotkania obowiązują zapisy. Nie zwlekaj, na część wydarzeń obowiązuje limit miejsc. Do zobaczenia w lipcu – w Biurze Karier oczywiście! ;)

Widok zawartości stron Widok zawartości stron