Zarządzenia w sprawie organizacji kształenia w semestrze letnim 2020/2021 oraz letniej sesji egzaminacyjnej

Komunikat Dziekana WZiKS z 10.03.2021 w sprawie:zasad realizacji zajęć dydaktycznych w semestrze letnimr.a. 2020/2021 oraz organizacji letniej sesji egzaminacyjnej (w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

Zarządzenie nr 4 Rektora UJ z 13 stycznia 2021 w sprawie oraganizacji kształenia w semestrze letnim 2020/2021

Zgodnie z zarządzeniem Rektora UJ, zajęcia dydaktyczne w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ w semestrze letnim odbywają się w formie zdalnej. Poniżej wybrane przedmioty, które, w miarę możliwości epidemicznych, mogą zostać przeprowadzone w trybie stacjonarnym, na miejscu. W razie utrzymującej się pandemii i niemożności powrotu do trybu stacjonarnego, poniższe zajęcia mogą być poprowadzone zdalnie.

Zajęcia w budynkach UJ (WZIKS i Małopolskie Centrum Biotechnologii): wymagają dostępu do laboratoriów i aparatury.

1. Praktyczna analiza danych fMRI
  2. Projekt praktyczny - technika funkcjonalnego rezonansu magnetycznego
  3. Projekt praktyczny - okulografia

Zajęcia terenowe i praktyki (odbywające się poza budynkiem WZiKS)

1. Warsztaty praktyczne (tzw. praktyki, 100h, V rok, realizowanie indywidualnie przez studentów)
  2. Część zajęć terenowych w niektórych modułach specjalizacyjnych (wykłady i warsztaty w modułach odbywają się zdalnie). Zajęcia terenowe mogłyby być realizowane w małych grupach, w zależności od ustaleń z instytucją przyjmującą studentów. W większości modułów część zajęć terenowych będzie zrealizowana zdalnie w I semestrze lub na początku II semestru.

Rozwinięcie p. 2: Poniżej lista przedmiotów (modułów specjalizacyjnych), z których część zajęć terenowych może (nie musi) być przeprowadzona stacjonarnie (po ustaleniach pomiędzy prowadzącymi, studentami i instytucją przyjmującą studentów). Większa część zajęć terenowych odbywa się zdalnie.

Psychologiczne podstawy zarządzania zasobami ludzkimi - WZ.IPS-247/IV-V1314s (część zajęć terenowych)

Psycholog w szpitalu psychiatrycznym – diagnosta, terapeuta, biegły sądowy - WZ.IPS-219/IV-V/st (część zajęć terenowych)

Model integracyjny w psychoterapii - WZ.IPS-82/IV-V/st (część zajęć terenowych)

Psychologia i projektowanie środowiska - WZ.IPS-433/IV-V/st (część zajęć terenowych)