„Szkoła Orłów – edycja 2019”,

Drogie Studentki,

Drodzy Studenci,

serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w projekcie pt. „Szkoła Orłów – edycja 2019”, który prowadzony jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem Projektu jest stworzenia indywidualnej ścieżki kształcenia dla wybitnie uzdolnionych studentów ­– laureatów olimpiad przedmiotowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Beneficjenci Projektu otrzymają stypendium (w kwocie 1370,70 zł miesięcznie przez okres maksymalnie 27 miesięcy) oraz wsparcie merytoryczne nauczyciela akademickiego (tutora) na okres udziału w Projekcie.

Do Projektu może zgłosić się osoba, która:

1. jest studentem I roku studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim;
  2. rozpoczęła studia w roku uzyskania świadectwa dojrzałości lub innego dokumentu uprawniającego do ubiegania się o przyjęcie na studia wyższe w Polsce;
  3. jest laureatem olimpiady przedmiotowej lub międzynarodowej uwzględnionej w Uchwale Senatu UJ obowiązującej w danym roku akademickim w postępowaniu rekrutacyjnym na studia (załącznik nr 4 do Uchwały nr 115/XII/2018 Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 19 grudnia 2018 roku).

Zainteresowanych studentów, którzy spełniają kryteria formalne, zapraszamy do wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego (https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=6yYO676_0keekOvSQm286-I_DzQRA2hEvn8y5mZ0_ZNUMTNUVjIwSlRXS0JHVERQODUzSDlMVEhGQi4u)

Termin składania zgłoszeń: od 17 do 25 października 2019 r.

Wymagane dokumenty potwierdzające osiągnięcie w olimpiadzie wraz z informacją dotyczącą zajętej lokaty (tj. zaświadczenie lub dyplom od organizatora) należy złożyć do piątku (25 października 2019 r.), do godz. 15:30 w Biurze Doskonalenia Kompetencji, ul. Gołębia 24, pok. 16.

Informacje dot. Projektu można znaleźć na stronie: https://arsdocendi.uj.edu.pl/projekty/szkola-orlow/edycja-2019